24. september – ülemaailmne kliimastreik #UprootTheSystem

24. SEPTEMBRIL ME STREIGIME, NÕUDES KLIIMAÕIGLUST KÕIGILE INIMESTELE ÜLE MAAILMA! 📢

24. septembril 2021 jätkame võitlust tegeliku kliimaõigluse nimel veel ühe ülemaailmse kliimastreigiga. Pikalt edasi lükatud COP26 lähenedes põhjustavad kliimakriisi katastroofilised tagajärjed, vaktsiinide ebaõiglane jaotus riikide vahel ning teised sotsiaalmajanduslikud ja poliitilised probleemid kannatusi kõigile inimestele üle maailma, eriti kliimakriisist enim mõjutatud inimestele (Most Affected People and Areas ehk MAPA).

Praegu peame olema ühtsemad kui kunagi varem ning juhtima tähelepanu sellele, kuidas kliimakriis avaldub üle maailma juba nüüd ja praegu. Me peame üheskoos nõudma maailma liidritelt kiiret, õiglast ja konkreetset tegutsemist kliimakriisi leevendamiseks.

Praegune ühiskonna toimimine on marginaliseerinud miljardeid inimesi üle maailma. Üleskutsega korraldada ümber süsteem ehk #UprootTheSystem läheneme sotsiaalsete ja keskkonndaprobleemide juurtele ning tõstame kliimakriisist enim mõjutatud inimesed selles võitluses kesksele kohale. Me püüdleme ühsikonna poole, mis hindab inimesi ja planeeti rahalisest kasumist kõrgemalt.

Me võitleme oleviku ja tuleviku nimel koos kõige rohkem puudutatud inimestega! Võitle koos meiega! Vaata rohkem: https://fridaysforfuture.org/september24/

#FridaysForFuture

24. september ülemaailmne kliimastreik